Kına Organizasyon Konseptleri

roze-kina-organizasyonu

Genç kızların düğün öncesi eğlencesi Osmanlı zamanlarından beri müstakbel gelinler arasında çok meşhur, populer olmuştur.Son zamanlarda ise sadece kına gecesi olarak değil bekarlığa veda partisi olarak da değişik biçimlerde kutlanılır olmuştur.Peki kına gecesi organizasyonu için sizin hoşlandığınız konsept hangisi?

Osmanlı Konsepti mi , Pembe Konsept mi yoksa Hint Konsepti mi?

Hepsi kına organizasyonu konsepti olmasına rağmen bazı temel farklılıklar gösteriyor.

Osmanlı Konsepti:Osmanlı döneminin temel özelliklerini yansıtan bu konsept osmanlı tarzı bindallı, osmanlı tarzı kına süsleri, osmanlı tarzı salon süslemeleri ile adeta osmanlı tarzını yansıtır.

Pembe Konsepti:Daha modern tarz diyebileceğimiz bu konseptte bekarlığa veda partisine yakın pambenin ağırlıkta olduğu,genç kızların düşlerinin hayat bulduğu konsepttir.Pembe bindallı, pembe süsler, pembe aksesuarlar ağırlıktadır.

Hint Konsepti:Hint yaşam tarzını yansıtan bindallı, hint kınası ve hint süslemeleri ile kendini gösteren hint konsepti son yıllarda çok populer bir konsept haline gelmiştir.

Kına konseptleriyle ilgili daha detaylı bilgiye http://www.rozekinaorganizasyonu.com/iletisim/ web adresimizden ulaşabilirsiniz.